Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street

  • 34 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street Βαρσοβία απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Μνημείο Νικολάου Κοπέρνικου και περίπου 1 χλμ. από τον Τάφο του Άγνωστου Στρατιώτη. Το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για περισσότερη άνεση, το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Βεράντα είναι εξαιρετικό μέρος για να απολαύσετε το φαγήτο και το ποτό σας.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως μικρή κουζίνα, αυτό το διαμέρισμα 34 τ.μ. Προσφέρει τραπεζαρία.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 1,1 χλμ. από τη Γκαλερί Zacheta, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Προεδρικό Μέγαρο της Βαρσοβίας απέχει περίπου 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Koszykowa 01 βρίσκεται σε περίπου 1 χλμ. από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street Βαρσοβία
City Vibes Warsaw Sienna With Parking By P&M
Τιμή μόνο για κινητά

City Vibes Warsaw Sienna With Parking By P&M

8.3
Πολύ καλό 38 σχόλια
42 μ από το κατάλυμα
Rondo Onz Apt - Top Location, Balcony - By Rentujemy
Τιμή μόνο για κινητά

Rondo Onz Apt - Top Location, Balcony - By Rentujemy

8.9
Έξοχο 11 σχόλια
193 μ από το κατάλυμα
City Center Gem Huge Patio, Ac & Modern Design
Τιμή μόνο για κινητά

City Center Gem Huge Patio, Ac & Modern Design

9.8
Εξαιρετικό 31 σχόλια
196 μ από το κατάλυμα
USD 329 USD 296
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Główna
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Ταράτσα
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street;
      Το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street βρίσκεται κοντά σε Fragment of Ghetto Wall.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street περιλαμβάνουν Ζωολογικός κήπος της Βαρσοβίας, Pole Mokotowskie καθώς και ΠαΛάτι ΠοΛιτισμού και ΕπιστημώΝ.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street;
      Η τιμή κράτησης στο το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street θα είναι 108€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν U Siostr και Frodo και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street;
      Η έκταση του το Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street αποτελεί 34 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Główna
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Urban Chic - Cozy Studio Apartment - City Center - Sienna Street Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο